Pomagamy polskim szpitalom

Ostatnie kilka miesięcy to dla nas wszystkich wielki sprawdzian z odpowiedzialności. Wiedząc, jak ważne jest obecnie wspieranie finansowe medyków, postanowiliśmy w Volcano ruszyć z akcją "Pomagamy polskim szpitalom".

 

 

Ty też możesz włączyć sie do akcji! Kup jedną z toreb bawełnianych zaprojektowanych przez dzieci. Całkowity dochód z ich sprzedaży przeznaczymy na pomoc polskim szpitalom w walce z COVID-19. 

A jak to się wszystko zaczęło?

 

Odkrywamy nowe talenty 

Projekty nadruków na te wielorazowe torby powstały podczas warsztatów w Centrum Sztuki Współczesnej - Znaki Czasu w Toruniu, które Volcano objęło patronatem. Nasz grafik, Tomasz Przeździecki, prowadzący i współorganizator warsztatów, nie musiał nas długo namawiać do wzięcia udziału w tej akcji. Wspieranie talentów to coś, co nas kręci, a jeśli jeszcze ma związek z ekologią, to już w ogóle jesteśmy na “TAK”. W tym wypadku “TAK ECO BAG”, bo pod taką nazwą odbyły się zajęcia. :)  

 

 

Początkowo projekt miał obejmować tylko warsztaty, na których młodzi uczestnicy mieli poznać tajniki projektowania nadruków na torby bawełniane. Ale powstały tak piękne grafiki, że nie mogliśmy przejść obok nich obojętnie! Dzięki dobrym sercom dzieciaków mogliśmy rozpocząć szerzej zakrojone działania i włączyliśmy się wspólnie do akcji “Pomóż polskim szpitalom”.  

   

 

Torba bawełniana LEMON

KUP I POMÓŻ

 

Autor projektu: Hania Mausolf

 

Torba bawełniana EKO

KUP I POMÓŻ

 

Autor projektu: Emilia Kończalska

 

Torba bawełniana BEET 

KUP I POMÓŻ

 

Autor projektu: Iga Lewandowska

 

Torba bawełniana DINNER

KUP I POMÓŻ

 

Autor projektu: Kosma Rozmarynowicz

 

Torba bawełniana PASAT

KUP I POMÓŻ

 

Autor projektu: Tytus Rozmarynowicz

 

Promujemy ekologiczne rozwiązania

Projekt “TAK ECO BAG” wpisuje się w naszą działalność promowania ekologicznego trybu życia. Staramy się działać szeroko - ekologia gości już w naszej firmie, w kolekcjach, ekologiczne postawy chcemy kształtować również wśród młodych. Podczas warsztatów pokazaliśmy dzieciakom, że bycie “eko” nie musi być nudne. Powstały oryginalne grafiki, poprzez które młodzi ludzie wyrażali, czym jest dla nich ekologia. A my "puszczamy" te projekty dalej w świat. :) I pomagamy jednocześnie! 

 

Czy wiesz, że bawełna rozkłada się w ciągu 1-5 miesiąca, a reklamówka foliowa ok. 400 lat?

Używaj bawełnianej torby na zakupy i bądź eko!

Więcej ciekawostek na temat bawełnianych toreb na zakupy przeczytasz tu.

 

Kupując jedną z tych toreb bawełnianych, nie tylko pomagasz środowisku, ale włączasz się w walkę z pandemią!

KUP TORBĘ I WESPRZYJ SZPITALE