Usługa Twisto ‑ Kup, przymierz w domu i zapłać w ciągu 21 dni

 

 

Co to jest usługa Twisto?

To zupełnie nowa formuła zakupowa, stworzona przez ING BANK ŚLĄSKI z myślą o klientach, kupujących przez internet. Wybierając ją, możesz najpierw sprawdzić produkt w domu i dopiero wtedy za niego zapłacić. Na zapłacenie zobowiązania masz 21 dni od dnia złożenia zamówienia. 

 

Czy coś za to płacę?

Nie. Usługa Twisto jest zupełnie darmowa. Płacisz jedynie za zamówienie, a jeśli zdecydujesz się na zwrot wszystkich zamówionych produktów, płatność jest anulowana. 

 

Kto może skorzystać z usługi?

Wszyscy. Twisto jest dostępne dla klientów wszystkich banków. 

 

Jak mogę skorzystać z opcji TWISTO w sklepie www.volcano.pl?

Wybierając płatność za pośrednictwem bramki “płacę online z imoje”.

 

Czy to bezpieczne? 

Tak. Usługa dostarczana jest przez jeden z wiodących na rynku banków - ING BANK ŚLĄSKI. Wybierając tę opcję nie musisz podawać wrażliwych danych typu PESEL czy numer karty. Podajesz tylko te dane, które potrzebne są do celów realizacji przez sklep zamówienia, czyli imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz adres, na który ma zostać wysłana paczka.

 

Co się stanie, jeśli zapomnę zapłacić?

Decydując się na skorzystanie z usługi “kupuj teraz, zapłać później”, podajesz m.in. swój adres e-mail. Będziesz otrzymywał na niego informacje o zbliżającym się terminie zapłaty. Jeśli zdecydujesz się na oddanie produktów, otrzymasz maila o zmniejszeniu wartości zamówienia lub anulowaniu transakcji, gdy oddasz całe zamówienie. W przypadku braku opłaty, po 21 dniach od dnia złożenia zamówienia, Twisto naliczy odsetki ustawowe.

  

Masz więcej pytań?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 797 012 121 lub napisz na shop@volcano.pl.

 

Skorzystaj z usługi Twisto już dziś;)