VCO
Since 1992

W jednorazowym świecie liczy się
to, co na dłużej

Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem w projektowaniu, tworzeniu i dystrybucji ubrań typu casual. Nasze relacje biznesowe tworzymy – na dłużej. W oparciu o szacunek, rzetelność, rozmowy. Tak i w modzie, jak i pracy stawiamy na trwałe rozwiązania, dobrą prostotę, ekscytujące szczegóły.

"Istniejemy już 30 lat. Autentyczna pasja, zaangażowanie, ale równocześnie radość z tego, co robisz - to są podstawy naszego rozwoju. Mimo lat doświadczeń, każdą kolejną kolekcję tworzymy z wypiekami na twarzy i niezmiennym entuzjazmem."

Tomasz Koselski
Prezes i założyciel VCO S.A.

Wszystko to sprawia, że ubrania sygnowane znaczkiem Volcano właściwie się nie starzeją. Odzież Volcano nie jest „fast fashion” na jeden raz, ale są to ubrania projektowane i produkowane w jakości pozwalającej cieszyć się nimi na dłużej. Volcano skierowane jest do osób ceniących, niezaprzeczalną jakość oraz wygląd, w którym liczy się komfort i osobowość. Charakter kolekcji oraz wizerunku wyznacza hasło „All conditions comfort”.Każdy element ubioru dopracowywany jest z najwyższą starannością. Logowane nity, guziki, skórzane wstawki – to właśnie te elementy nadają ubraniom Volcano niepowtarzalnego charakteru i osobowości. Każda nowa kolekcja i nowy sezon tworzą własną, wyjątkową historię.

Volcano

Zostań. Na dłużej