Bawełniane torby na zakupy - bądź ekologiczny!

Szukasz ekologicznej torby na zakupy? Super! To świetna alternatywa dla toreb foliowych. Bawełniana torba jest wielorazowa, trwalsza niż torba z tworzywa sztucznego. Do tego można ją nosić jako osobny element stylizacji. Bawełniane torby EKOBAG od Volcano są po prostu piękne! Ekologiczne torby na zakupy - to jest to!

 

Dlaczego torba bawełniana jest lepsza niż plastikowa?

Torby bawełniane na zakupy można zaliczyć do tych ekologicznych rozwiązań. Dlaczego? Wykorzystujemy je wiele razy, jeśli się ubrudzą, możemy je bez problemu wyprać. Ważna w tym kontekście jest również kwestia biodegradowalności. Bawełniana torba rozkłada się w ciągu 1-5 miesięcy, a plastikowa, w zależności od tworzywa, aby się rozłożyć potrzebuje od 100 do 1000 lat!

 

Wielorazowa torba bawełniana z nadrukiem

Sprawdź torby bawełniane od Volcano. W naszym sklepie internetowym znajduje się ekologiczna torba z nadrukiem nawiązującym do natury. Bazę do stworzenia torby EKOBAG stała się surowa, niebarwiona bawełna. Ten naturalny materiał jest przyjazny środowisku. Całość dopełnia hasło marki Volcano - All conditions comfort.