Widok Siatka Lista
Strona
na stronę
Do góry
Filtracja i sortowanie
Filtracja i sortowanie
Opcje zakupów
Ustaw kierunek malejący
Ustaw kierunek malejący
 1. Męska kurtka zimowa z kapturem J-MARKO
  NOWA KOLEKCJA
  Męska kurtka zimowa z kapturem J‑MARKO
  Cena promocyjna 319,99 zł Regular Price 459,99 zł
 2. Żółta bluza męska z kapturem B-RONS
  NOWA KOLEKCJA
  Żółta bluza męska z kapturem B‑RONS
  Cena promocyjna 159,99 zł Regular Price 219,99 zł
 3. Gruby sweter męski ze stójką S-BENNY
  NOWA KOLEKCJA
  Gruby sweter męski ze stójką S‑BENNY
  Cena promocyjna 139,99 zł Regular Price 189,99 zł
 4. Gruby sweter męski ze stójką S-BENNY
  NOWA KOLEKCJA
  Gruby sweter męski ze stójką S‑BENNY
  Cena promocyjna 139,99 zł Regular Price 189,99 zł
 5. Gruby sweter męski ze stójką S-BENNY
  NOWA KOLEKCJA
  Gruby sweter męski ze stójką S‑BENNY
  Cena promocyjna 139,99 zł Regular Price 189,99 zł
 6. Ciepły sweter męski z kapturem S-VICK
  NOWA KOLEKCJA
  Ciepły sweter męski z kapturem S‑VICK
  Cena promocyjna 149,99 zł Regular Price 199,99 zł

Ekologiczna linia ubrań - linia Select od Volcano dla Niego 

Wiedząc, że spoczywa na nas obowiązek dbania o środowisko tak, aby przyszłe pokolenia mogły również korzystać z jego dóbr, prowadzimy naszą markę odzieżową odpowiedzialnie - w duchu slow fashion. Jednym z takich działań w ramach mody zrównoważonej było stworzenie linii odzieży premium. Ubrania Select wyróżnia przede wszystkim jakość, ponieważ chcemy, aby każdy mógł cieszyć się nimi przez długi czas. Nasi modowi eksperci zadbali o to, aby projekty wyróżniały się uniwersalnością. Dzięki temu możesz nosić odzież z linii Select przez wiele sezonów, zawsze czując się komfortowo. Dlatego nie zwlekaj i zobacz męską linię odzieży Select. Wypróbuj bawełnianą sportową bluzę z kapturem, która jest ponadczasowym rozwiązaniem na wycieczkę czy po prostu spokojny wieczór w ogrodzie. W końcu projekty marki Volcano są tworzone w duchu All conditions comfort. 

 

Męskie koszule i T-SHIRTY z bawełny organicznej

Panowie wśród ubrań z linii Select znajdą przeróżne wzory koszul i T-SHIRTÓW z bawełny organicznej, która jest nie tylko przewiewna, ale i przyjazna alergikom. Dlaczego? Uprawia się ją na plantacjach w sposób naturalny - bez udziału środków chemicznych, sztucznych nawozów czy pestycydów. Zamiast tego do ochrony bawełny przed szkodnikami używane są naturalne substancje np. chilli, kwasek cytrynowy czy czosnek. Bawełnę organiczną zbiera się ręcznie, aby uniknąć stosowania substancji chemicznych do oczyszczania surowca, który brudzi się podczas zbierania przy pomocy maszyny. Sprawdź wzorzyste koszule męskie, koszulki z krótkim rękawem z oryginalnymi printami i ciesz się ekologicznymi ubraniami już dziś!

 

Kurtki męskie z recyklowanym poliestrem

Jeśli temat mody ekologicznej jest Ci bliski, sprawdź kurtki męskie przejściowe i zimowe z wypełnieniem z włókien poliestrowych, stworzonych z recyklowanych butelek PET. Takie wypełnienie jest świetną alternatywą dla wypełnienia z puchem naturalnym. Kurtki z puchem sztucznym są odporne na działanie wilgoci, a nawet jeśli zmokną, nadal będzie nam w nich ciepło! W Volcano cieszymy się, że nowoczesne techniki produkcji pozwalają nam na wykorzystanie surowców z produktów odpadowych. Przeczytaj więcej na temat kurtek z eko wypełnieniem poliestrowym tu.

 

Dopełnij swoją stylizację