bannertop

 

VCO S.A.


„Autentyzm, szczerość, pozytywna energia w bu­­dowaniu firmy to wartości, które od samego początku stanowią o naszym charakterze oraz całej naszej działalności”.


Tomasz Koselski

CEO & FOUNDERsalon volcano

Działamy już blisko 30 lat, jesteśmy polską firmą odzieżową, zajmującą się projektowaniem i dystrybucją odzieży. Posiadamy w swoim portfolio 2 marki VOLCANO oraz PATROL. Dystrybuujemy odzież w Polsce, na Słowacji, Ukrainie, w Czechach, Niemczech, Grecji i Izraelu. Mając za cel dalszy śmiały rozwój rynków zagranicznych, w 2016 r. uzyskaliśmy ochronę znaku Volcano na terenie Kanady i zakupiliśmy od firmy z Hawajów prawa do marki w USA. Możemy pochwalić się tytułami: Diament Forbesa 2019 i 2020 oraz Gazele Biznesu 2018, jako jedna z firm, która w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększała swoją wartość.gazele biznesu

odziez volcano


STRATEGIA

Niezmiennie od wielu lat, skupiamy się na rozwoju naszych marek odzieżowych, dedykowanych kobietom i mężczyznom, dla których liczy się jakość i komfort noszenia. Marka casualowa Volcano projektowana jest w jakości, pozwalającej się cieszyć ubraniami na dłużej. Patrol w swych kolekcjach jeansowych stawia na klasykę i perfekcyjny krój. Koncentrujemy się na zdobywaniu zaufania nowych klientów oraz zwiększaniu satysfakcji tych dotychczasowych.odpowiedzialnosc


ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Chcemy budować nasz biznes odpowiedzialnie, dlatego w strategii Spółki nie mogło zabraknąć działań związanych z ochroną środowiska. Zgodnie z przekonaniem: szanuj, co kochasz, na każdym poziomie działalności wprowadzamy zasady zrównoważonej strategii rozwoju.

ekologiczne surowceEkologiczne surowce

Świadomie rezygnujemy z niektórych surowców i zastępujemy je bardziej przyjaznymi dla środowiska. W kolekcjach naszych marek odzieżowych można znaleźć linie ubrań z bawełny organicznej, z wytwarzanej z celulozy drzewnej wiskozy i lyocellu. Wypełnienia kurtek i płaszczy w naszych kolekcjach to najczęściej recyklowany poliester pochodzący z plastikowych odpadów lub biodegradowalne włókno bambusowe.

dobre praktykiDobre praktyki na co dzień

W codziennej pracy, nawet w drobnych czynnościach staramy się także myśleć o środowisku, stosujemy energooszczędne oświetlenie LED w salonach, zaś na potrzeby siedziby głównej 50% energii elektrycznej pozyskujemy z własnych paneli słonecznych.

polska firmaPolska firma

Jesteśmy polską firmą, tu powstają wszystkie projekty, całe know-how biznesowe, tu płacimy podatki. Prowadzimy biznes w poszanowaniu partnerów i współpracowników. W Volcano wiele osób pracuje od początku, a wszyscy czują się jak wielka rodzina i to jest siła firmy, którą tworzą ludzie szczerze zaangażowani, a nie tylko wynajęci.
relacje inwestorskieRELACJE INWESTORSKIE
akcjonariat


Kapitał akcyjny VCO S.A. wynosi 4 116 972 PLN i dzieli się na 2 300 000 akcji imiennych serii A, o wartości nominalnej 1 PLN każda oraz na 1 816 972 akcji mniejszych serii B o wartości nominalnej 1 PLN każda.
tablea


rada nazdorcza


Rada Nadzorcza liczy 3 członków i jest powoływana na okres czterech lat przez Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy.


Beata Koselska

Przewodnicząca RN

Andrew Spence

Wiceprzewodniczący RN

Krzysztof Chojnacki

Członek RN
zarząd


Tomasz Koselski

Prezes Zarządu

Krzysztof Kielich

Członek Zarządu

Izabela Mazurowska

Członek Zarządu
Walne zgromadzenie


01.09.2020

Ogłoszenie o zwołaniu Walnego Zgromadzenia VCO S.A.

pobierz-pdf

Pierwsze wezwanie do złożenia dokumentów akcji

pobierz-pdf


16.10.2020

Drugie wezwanie do złożenia dokumentów akcji

pobierz-pdf


Second Call to Submit Share Documents

pobierz-pdf


Trzecie wezwanie do złożenia dokumentów akcji

pobierz-pdf


Third Call to Submit Share Documents

pobierz-pdf


Czwarte wezwanie do złożenia dokumentów akcji

pobierz-pdf


kontaktKONTAKTVCO S.A.

Szosa Gdańska 22

86-031 Osielsko, PL52 371 71 71

info@volcano.plfooter