VCO S.A.


Jesteśmy polską firmą odzieżową, zajmującą się projektowaniem i dystrybucją odzieży. Posiadamy w swoim portfolio dwie marki VOLCANO oraz PATROL.
salon volcano

Dystrybuujemy odzież w Polsce, na Słowacji, Ukrainie, w Czechach, Niemczech, Grecji i Izraelu. Mając za cel dalszy śmiały rozwój rynków zagranicznych, w 2016 r. uzyskaliśmy ochronę znaku Volcano na terenie Kanady i zakupiliśmy od firmy z Hawajów prawa do marki w USA. Możemy pochwalić się tytułami: Diament Forbesa 2019 i 2020 oraz Gazele Biznesu 2018, jako jedna z firm, która w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększała swoją wartość.gazele biznesu

odziez volcano


STRATEGIA

Niezmiennie od wielu lat, skupiamy się na rozwoju naszych marek odzieżowych, dedykowanych kobietom i mężczyznom, dla których liczy się jakość i komfort noszenia. Marka casualowa Volcano projektowana jest w jakości, pozwalającej się cieszyć ubraniami na dłużej. Patrol w swych kolekcjach jeansowych stawia na klasykę i perfekcyjny krój. Koncentrujemy się na zdobywaniu zaufania nowych klientów oraz zwiększaniu satysfakcji tych dotychczasowych.odpowiedzialnosc


ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Chcemy budować nasz biznes odpowiedzialnie, dlatego w strategii Spółki nie mogło zabraknąć działań związanych z ochroną środowiska. Zgodnie z przekonaniem: szanuj, co kochasz, na każdym poziomie działalności wprowadzamy zasady zrównoważonej strategii rozwoju.

ekologiczne surowceEkologiczne surowce

Świadomie rezygnujemy z niektórych surowców i zastępujemy je bardziej przyjaznymi dla środowiska. W kolekcjach naszych marek odzieżowych można znaleźć linie ubrań z bawełny organicznej, z wytwarzanej z celulozy drzewnej wiskozy i lyocellu. Wypełnienia kurtek i płaszczy w naszych kolekcjach to najczęściej recyklowany poliester pochodzący z plastikowych odpadów lub biodegradowalne włókno bambusowe.

dobre praktykiDobre praktyki na co dzień

W codziennej pracy, nawet w drobnych czynnościach staramy się także myśleć o środowisku, stosujemy energooszczędne oświetlenie LED w salonach, zaś na potrzeby siedziby głównej 50% energii elektrycznej pozyskujemy z własnych paneli słonecznych.

polska firmaPolska firma

Jesteśmy polską firmą, tu powstają wszystkie projekty, całe know-how biznesowe, tu płacimy podatki. Prowadzimy biznes w poszanowaniu partnerów i współpracowników. W Volcano wiele osób pracuje od początku, a wszyscy czują się jak wielka rodzina i to jest siła firmy, którą tworzą ludzie szczerze zaangażowani, a nie tylko wynajęci.
kontaktKONTAKT

52 371 71 71

info@volcano.plVCO S.A.

Szosa Gdańska 22

86-031 Osielsko, PLRELACJE INWESTORSKIEfooter