Koszt i czas dostawy

KOSZT I CZAS DOSTAWY

 

KOSZT DOSTAWY

Koszt dostawy (dla zamówień o wartości poniżej 250 zł) uzależniony jest od wybranego sposobu dostawy i płatności, i wynosi:

 • kurier DPD, płatność online – 11,90 PLN brutto
 • kurier DPD, płatność przy odbiorze – 13,90 PLN brutto
 • Paczkomaty24, płatność online – 9,90 PLN brutto
 • Paczkomaty24, płatność przy odbiorze – 13,90 PLN brutto
 • kurier Inpost, płatność online - 12,90 PLN brutto
 • kurier Inpost, płatność przy odbiorze - 14,90 PLN brutto 
 • PACZKI ZAGRANICZNE kurier DPD, płatność online - 60 zł brutto dla zamówień poza granicę Polski tj. Wielka Brytania, Niemcy, Słowacja, Węgry, Czechy, Łotwa, Litwa
 • Odbiór w salonie Volcano - 0,00 PLN brutto wyłącznie dla zamówień opłaconych z góry; lista salonów znajduje się TUTAJ

Towar będzie wysłany do Klienta  w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych, licząc od dnia potwierdzenia zamówienia, a w przypadku wyboru sposobu płatności przelew tradycyjny – licząc od dnia zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym VCO SA.

Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo uznanych za wolne od pracy.

Koszty dostawy ponosi Klient. Wybór konkretnego sposobu i kosztu dostawy jest dokonywany podczas składania zamówienia. W przypadku akcji promocyjnych lub zamówień o większej wartości koszty dostawy będzie ponosiła VCO S.A., o czym Klient będzie poinformowany podczas składania zamówienia.

W czasie specjalnych promocji termin doręczenia zamówienia może wydłużyć się do maksymalnie 7 dni.

 

DOSTAWA

Dostarczaniem zamówień zajmuje się:

 • Firma kurierska DPD – przewidywany czas dostawy to 1 dzień roboczy od dnia następującego po nadaniu przesyłki. Całkowity termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 5 dni roboczych.
 • Firma InPost, poprzez usługę Paczkomaty24 – przewidywany czas dostawy to 3 dni robocze od dnia następującego po nadaniu przesyłki. Całkowity termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych.

 

DOSTAWA PRODUKTU POPRZEZ USŁUGI KURIERA DPD.

 • Wszystkie zamówienia opłacone online lub z płatnością przy odbiorze, złożone w dniu roboczym do godziny 11.00 wysyłane są tego samego dnia. Z dostawą na następny dzień roboczy – dostawa 24h.
  Przykład: Zamówienie złożone w środę przed godziną 11.00, wysyłane jest tego samego dnia, z dostawą przewidzianą na czwartek.
 • Wszystkie zamówienia opłacone online lub z płatnością przy odbiorze, złożone w dniu roboczym po godzinie 11.00 wysyłane są następnego dnia. Z dostawą przewidzianą na kolejny dzień roboczy.
  Przykład: Zamówienie złożone w środę po godzinie 11.00. Wysyłane jest w czwartek, z dostawą przewidzianą na piątek.
 • W przypadku dokonania przedpłaty. Przesyłka wysyłana jest najpóźniej w trzecim dniu od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie.  Z dostawą przewidzianą na kolejny dzień roboczy.
  Przykład: Zamówienie złożone w poniedziałek. Przelew zaksięgowany we wtorek. Przesyłka wychodzi w środę. Przewidywany czas dostawy czwartek.

 

JAK REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W WEEKEND?

Wszystkie zamówienia złożone w weekend lub w dzień wolny od pracy z płatnością online, przelewem lub za pobraniem, wysyłane są w najbliższym dniu roboczym. Z dostawą przewidzianą na następny dzień roboczy.

Przykład: Zamówienie złożone w sobotę, pakowane i wysyłane jest w poniedziałek. Przewidywana dostawa do Klienta, przy wybraniu kuriera DPD, to wtorek.

  

ODBIÓR W SALONIE

Zamówienia z odbiorem w salonie stacjonarnym Volcano mogą mieć wydłużony czas realizacji. Paczki wysyłane są standardowo kurierem DPD. Czas oczekiwania może wynieść od 2 do 4 dni roboczych.

 • POWIADOMIENIE: Klient zostanie poinformowany o nadejściu paczki SMS-em.
 • ODBIÓR ZAMÓWIENIA: W wybranym wcześniej salonie przy kasie podajemy imię i nazwisko lub numer zamówienia w celu odbioru paczki. Nie uiszczamy żadnych dodatkowych opłat.