Karta podarunkowa

KARTA PODARUNKOWA

Karta podarunkowa Volcano ma postać plastikowej karty z kodem kreskowym i paskiem magnetycznym. Karta posiada określoną wartość i upoważnia do zakupu całego asortymentu dostępnego w Salonach marki Volcano.


Czym jest karta podarunkowa Volcano?

Karta podarunkowa zastępuje pieniądze i jest elektronicznym bonem towarowym. Kartą można płacić wielokrotnie, aż do momentu wyczerpania środków na koncie lub utraty ważności karty. Z karty nie można wypłacić gotówki.


Dlaczego warto kupić kartę podarunkową Volcano?

Warto zakupić kartę i podarować ją, bo to:
• zawsze trafiona forma prezentu niezależnie od płci, czy wieku
• idealny upominek dla pracownika lub klienta
• możliwość nieograniczonego wyboru przez obdarowanego


Ile jest ważna karta podarunkowa Volcano?

Karta jest ważna przez 12 miesięcy od daty wydania lub do momenty wyczerpania znajdujących się na niej środków. Saldo karty lub jej datę ważności możesz sprawdzić w każdym Salonie Volcano.


Jak wygląda płatność kartą podarunkową Volcano?

Podarunkową kartą Volcano można dokonywać zakupów wielokrotnie, aż do wykorzystania całego limitu przypisanego do karty. Karta nie podlega wymianie na gotówkę. Jeśli wartość twojego zakupu jest większa niż saldo na karcie, możesz dopłacić resztę gotówką lub kartą kredytową.


Jakie są dostępne nominały karty podarunkowych Volcano?

Podczas sprzedaży ustalana jest wartość karty podarunkowej. Podczas pierwszego zakupu Klient może zdecydować o dowolnym nominale. Minimalna wartość jednej karty to 0,01 PLN.


Co stanie się, jeśli zgubię kartę lub zostanie mi ona skradziona?

Jeśli Twoja karta zostanie zagubiona, skradziona lub ulegnie zniszczeniu jej duplikat nie będzie wydany, a zgromadzone na niej środki ulegają przepadkowi.