Volcano dzieciom ‑ charytatywny pokaz kolekcji jesień/zima 2023 z udziałem gwiazd

W tym roku po raz kolejny wzięliśmy udział w pokazach GWIAZDY DZIECIOM. Było pięknie, kolorowo i jak zwykle z uśmiechem.  

GWIADY DZIECIOM, to akcja charytatywna, w ramach której wspieramy młodych podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim. Dzieci otrzymują od nas ubrania, które prezentują na wybiegu wraz z polskimi aktorami i gwiazdami znanymi z telewizji. Cała akcja ma na celu nie tylko materialne wsparcie podopiecznych MOPS z Grodziska, ale także podniesienie ich samooceny i zapewnienie super przygody. Pokaz mody sprawił, że nasze ubrania oraz ubrania innych marek, wywołały sporo dziecięcych uśmiechów i spowodowały niemałą frajdę małym i dużym modelkom i modelom. A wszystko w słusznym celu.

POKAZ MODY - KOLEKCJA JESIEŃ/ZIMA 2023

Podczas pokazu zaprezentowaliśmy przede wszystkim kolekcję ubrań dla dzieci, jak również najnowszą kolekcję VOLCANO dla dorosłych. Tematem przewodnim pokazu była jesień. Zaprezentowaliśmy więc przytulne bluzy i swetry, ale przede wszystkim kurtki i bezrękawniki. Ubrania na jesień i zimę prezentowały takie gwiazdy, jak: Karol Strasburger, Elżbieta Romanowska, Anna Powierza, Piotr Mróz, Anna Głogowska, czy Dariusz Wieteska.  Poniżej prezentujemy fotorelację z wydarzenia.

Para "policjantów" ze zdjęcia to oczywiście Piotr Mróz i towarzyszący mu młody asystent, który na tą misję ubrał bluzę chłopięca B-STAR oraz czapkę H-CHILLI. Jego starszy kolega ma na sobie pikowaną kurtkę męską J-KAY i t-shirt T-HUNTER.

Anna Głogowska prezentuje kurtkę zimową damską J-Cosmos, a towarzyszący jej chłopiec ma na sobie kurtkę chłopięca z wypełnieniem bambusowym J-ROLLO i czapkę beanie H-CHILLI. 

Dziewczynki ze zdjęcia pokazują dziewczęcy płaszcz J-MULAN, bluzę B-ELMA oraz B-NATI i spódniczkę dresową G-ULI. Natomiast Dariusz Wieteska ubrał bezrękawnik męski V-GORI i ciepły sweter męski S-WILFRED. Do tego dobrał spodnie męskie w szarą kratę R-CORTIS

Na powyższym zdjęciu mamy młodego modela ubranego w chłopięcą parkę J-TIMON, longsleeve L-MAG oraz bojówki chłopięce R-MAKS. Natomiast Elżbieta Romanowska prezentuje krótką kurtkę damską J-ROZALI, bluzę damską z kapturem B-COCO oraz spodnie dresowe N-ARIEL.

Ania Powierza i jej młody kompan wybrali połączenie sportowego luzu i wygody. Dla chłopca zaproponowaliśmy zimową parkę J-LUIZ i longsleeve L-DIFF, a Ania Powierza połączyła kobiecy sweter z dekoltem S-MUNA i plisowaną spódnice G-DEBORAH z damskim bezrękawnikiem wiązanym w pasie V-DALIA

Na pokazie nie mogło zabraknąć Karola Strasburgera, który towarzyszył na wybiegu dwóm młodym damom prezentującym naszą kolekcję dla dziewczynek. Dziewczynki miały na sobie bawełnianą sukienkę G-POWER oraz płaszczyk dziewczęcy J-BILLA, jak również zestaw dresowy: bluza B-NINO i spodnie N-JOY oraz limonkową, pikowaną kurtkę dla dziewczynek J-TESA

Organizatorce imprezy Hannie Głowackiej towarzyszyła mała modelka ubrana w sukienkę G-ALEXA i zimowy płaszczyk J-RICKIE. Pani Hanna wybrała natomiast zimowy płaszcz damski J-TALIN oraz bluzę z bufiastymi rękawami B-KABI.

POKAZ MODY ZIMOWEJ - EDYCJA GRUDNIOWA

Podczas drugiego pokazu mieliśmy przyjemność zaprezentować ubrania z kolekcji męskiej i dziewczęcej. Młodą modelkę, ubraną w sukienkę G-RED i płacz J-MULAN, wspierali Karol Strasburger i Piotr Mróz. Pan Karol zaprezentował kurtkę J-HOST oraz sweter S-RADO. Piotr Mróz miał na sobie golf męski S-MAX i bezrękawnik V-TIBER

W trakcie wydarzenie mogliśmy także zaprezentować nasz kurtko - śpiwór, który od 4 lat rozdajemy osobą w kryzysie bezdomności. W tym roku trafiły one także na ukraiński front. Kurtko - śpiwór składa się z dwóch części: kurtki i dopinanego śpiwora. Dzięki temu może służyć osobie z niego korzystającej przez całą dobę. Więcej na ich temat piszemy TUTAJ.

Cieszymy się, że nasza kolekcja mogła przyczynić się do czegoś dobrego i mamy nadzieję, że ubrania Volcano posłużą dobrze naszym modelom. A zdobyte doświadczenie i przede wszystkim przygoda pozostaną w pamięci na długo. Dziękujemy organizatorom Gwiazdy dzieciom- Zima mroźna nam nie groźna, Lato czeka i cudownej inicjatorce Hannie Głowackiej za zaproszenie.