Volcano dzieciom - charytatywny pokaz mody z udziałem gwiazd

Gdy tylko zaproponowano nam udział w charytatywnym pokazie dla dzieci, od razu podchwyciliśmy temat! Chodziło o super zabawę, ale też przekazanie wyprawki na jesień i zimę dzieciakom, podopiecznym Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Pruszkowie! W całym przedsięwzięciu brała udział masa gwiazd. W pokazie mody uczestniczyła Monika Richardson, Magdalena Narożna, Anna Powierza, Anna Głogowska, Małgorzata Tomaszewska, Julia Wróblewska, Aleksandra Kostka, Marianna Schreiber, Karolina Motylewska, Jarosław Kret, Karol Strasburger oraz Tomasz Kollarik.

Gwiazdy dzieciom - barwy jesieni

Pod takim hasłem odbył się pokaz. Bo właśnie kolekcje jesienne były prezentowane na wybiegu, w którym wzięły udział dzieciaki z Grodziska Mazowieckiego i Pruszkowa oraz gwiazd show biznesu. Zasada była taka - każde wyjście na wybieg to paczka ciepłych ubrań i butów dla dzieci, biorących udział w pokazie. Podsumowując, cel był szczytny, ale i zabawa świetna! Wystarczy tylko spojrzeć na te zdjęcia :) Cieszy nas bardzo, że masa ubrań Volcano trafiła w ręce dzieciaków. W paczkach znalazły się dresowe sukienki, bluzy i spodnie, ale także to, z czego jesteśmy dumni najbardziej, czyli kurtki Volcano.

Aleksandra Kostka towarzyszyła uroczej Toli, która na wybieg założyła czerwoną sukienkę G-RED JUNIOR - to hit w naszej dziecięcej kolekcji!

Jarosław Kret na pokazie mody zaprezentował kurtkę J-MODERO, bluzę B-ADOS oraz jeansy D-JERRY 33. Natomiast chłopaki mu towarzyszący mają na sobie kurtki J-ROLLO JUNIOR, każdy w innym kolorze, koszulkę L-BALL i L-DIFF, spodnie dresowe N-LEDO JUNIOR.

A tutaj urocza Julka u boku Jarosława Kreta. Dziewczynka ma na sobie sukienkę/tunikę dresową G-ALEXA JUNIOR oraz pasujący kolorystycznie płaszczyk J-MULAN JUNIOR.

A tutaj Anna Powierza i mała modelka w sukience G-RED JUNIOR, ale tym razem w kolorze czarnym.

Anna Powierza świetnie zaprezentowała się także w stylizacji ze swetrem S-SANDI i bezrękawnikiem V-IGGY. Przetestowała również na wybiegu wygodne spodnie jeansowe damskie D-AGNES. Jako dopełnienie jesienno-zimowej stylizacji sprawdziła się czapka H-VIOLI. Obie dziewczynki u jej boku zaprezentowały sukienki G-ALEXA JUNIOR. Widzimy tu tez oczywiście dziewczęcy płaszcz J-MULAN JUNIOR, który znamy już z poprzedniej stylizacji.

Hanna Głowacka, główna organizatorka przedsięwzięcia ma na sobie sukienkę dresową G-IVY oraz kurtkę przejściową J-COMFORT. Natomiast Karol Strasburger wystąpił w kurtce jeansowej J-RALF, dopasował do tego longsleeve L-DIFF, a także spodnie dresowe N-LEDO. Maja z kolei wystąpiła w koszulce L-GLASS JUNIOR oraz spodniach dresowych N-JOY JUNIOR.

Tomasz Korallik wystąpił w spodniach R-ALPIN, koszulce T-LORE, bluzie B-RONS oraz kurtce J-AVIL. Alan ma na sobie spodnie R-MAKS JUNIOR, koszulkę L-BURN JUNIOR oraz bluzę B-LUKAS JUNIOR.

Małgorzata Tomaszewska ubrała spodnie dresowe N-ARIEL, bluzkę L-NISA i kurtkę J-LULU. Patryk natomiast ma na sobie koszulkę T-CONNECT JUNIOR, bluzę B-RADIS JUNIOR oraz spodnie N-LEDO JUNIOR. Dziewczynka ubrała sukienkę G-ALEXA JUNIOR oraz płaszczyk J-MULAN JUNIOR.

Cieszymy się, że zadomowiona już w naszej ofercie kolekcja dziecięca, zrobiła "coś dobrego". Życzymy dzieciakom, by ubrania dobrze służyły, a organizatorom spotkania dziękujemy za propozycję udziału w tak świetnym wydarzeniu :)