Otul się naturą... Sprawdź nowości z kolekcji jesień/zima 2021/2022

Zatrzymaj się, nabierz szacunku do tego, co dała Ci natura, wybieraj trwałość i ponadczasowość, a nie chwilową modę - właśnie te hasła najmocniej wybrzmiewają w kolekcji jesień/zima 2021/2022 od Volcano. Chcemy, aby każdy kto nosi ubrania Volcano poczuł wygodę, spokój oraz harmonię z naturą.

Przytulne materiały

Gdy jest zimno, lubimy się... otulać. Dlatego przygotowując kolekcję na sezon jesień/zima 2021/2022 nasi projektanci postawili głównie na przemiłe w dotyku dzianinowe bluzki, pluszowe bluzy, puszyste swetry, ciepłe golfy czy wygodne dresy. Nie mogło zabraknąć ekologicznych materiałów, w tym m.in. bawełny organicznej czy recyklowanych tkanin. Jeśli chodzi o kurtki, dominują przede wszystkim swobodne fasony, przełamane oryginalną kolorystyką, perfekcyjnie dobranymi detalami oraz sportowymi dodatkami. 

 

W okresie jesienno-zimowym przede wszystkim doceniamy ciepło. Jesienią odpoczywamy w cieniu ogniska, zimą gromadzimy się wokół kominka, otulając cię ciepłymi dzianinami i tkaninami. W kolekcji, która rysuje takie obrazy, nie mogło zabraknąć ciepłych spodni i bluz dresowych o przytulnej fakturze, która miękko otula ciało. Nasze dresy na zimę szyjemy z puszystych dzianin typu fleece - przyjemny w dotyku puszek nie tylko zapewnia ciepło, ale i jest mega przyjemny w dotyku! Dresy uszyte z takiego materiały są po prostu świetne na okres jesienno-zimowy, gdy chcemy schować się przed chłodem i odpocząć w domowych warunkach!

 

#Allconditionscomfort w nowoczesnym wydaniu

Charakter kolekcji na sezon jesień/zima od Volcano niezmiennie dyktuje hasło #Allconditionscomfort. Chodzi o to, by nosząc Volcano każdy czuł się komfortowo - niezależnie od tego co i gdzie robi. Widać to w każdym elemencie kolekcji. #Allconditionscomfort są zarówno sukienki, spodnie, bluzy, swetry, kurtki, ale i płaszcze.

 

Tworząc ubrania na sezon jesienno-zimowy, nasi projektanci sięgnęli po nowoczesne rozwiązania. Techniczne detale zapożyczone ze sportowego stylu dominują zarówno w damskiej, jak i męskiej kolekcji, tworząc wygodną modę casual, która sprawdzi się zarówno podczas weekendowego wypadu do miasta, jak i aktywności na łonie natury. Nasi projektanci inspiracje czerpali również z architektury. Fascynują nas geometryczne kształty i linie, szeroko rozumiany porządek, za którym tak tęsknimy, patrząc na dzisiejszy świat. 

 

Ubrania zawsze w modzie

Przez lata nauczyliśmy się, że poprzez projektowanie trwałych i uniwersalnych ubrań, robimy wielką przysługę naszej planecie. Tworząc kolekcję na sezon jesień/zima 2021/2022 również dbaliśmy o to, by projekty były przede wszystkim ponadczasowe. Gładkie rzeczy o prostych krojach sprawdzą się przecież zawsze i nigdy nie wychodzą z mody. Minimalizm jest widoczny nie tylko w projektach, ale i kolorystyce. Dominują jasne kolory m.in. beż, biel... Stosowanie takich przytłumionych barw podyktowane jest wyborem bezpiecznych dla ludzi i planety barwników. 

 

 

Barwy natury

Jesteśmy dumni z jakości naszych kurtek i tego, że ubrania Volcano służą przez wiele sezonów. Chcemy, by nasze kolekcje były przede wszystkim ponadczasowe, dlatego jednym z dominujących kolorów na tę jesień i zimę jest czarny. Mocne miejsca w kolekcji zajmują również odcienie: granatu, grafitu, szarości, beżu, przełamane wyrazistym kolorem burgundowym, malinowym, szmaragdową zielenią, khaki, turkusowym, ciepłym żółtym i, kamelowym. W kolekcji jesień/zima 2021/2020 równie ważne są ciekawe faktury materiałów o przyjemnej w dotyku strukturze.