Marka Volcano - moda casual w duchu #allconditionscomfort

Trzy dekady temu w umysłach otwartych ludzi narodziła się idea stworzenia marki odzieżowej, podążającej za marzeniami, twórczymi impulsami. Myśl szybko przerodziła się w działanie... I tak teraz, po wielu latach zbierania doświadczenia w branży modowej, możemy z dumą przedstawiać Wam kolekcje ubrań w stylu casual. Z marką Volcano kierujemy się do osób, ceniących niezaprzeczalną jakość, ale i swobodę oraz komfort bycia sobą. 

 

#Allconditionscomfort, czyli ubrania na każdą okazję

Jesteś w ciągłym ruchu? Swoje stylizacje dobierasz tak, by były przede wszystkim wygodne, bo nigdy nie wiesz, jak spędzisz czas po pracy? W takim razie ubrania marki Volcano są dla Ciebie.

Doświadczony zespół projektantów Volcano tworzy kolekcje w duchu #Allconditionscomfort. Co oznacza to hasło? Ano właśnie to, że nasze ubrania są przede wszystkim komfortowe i idealnie sprawdzą się w każdych warunkach i sytuacjach.

Na co zwracamy szczególną uwagę, projektując kolekcje Volcano?

  • zawsze stawiamy na wygodne kroje - lubimy ubrania w stylu oversize, ale nasze dopasowane rzeczy również są mega komfortowe;
  • szyjemy z elastycznych tkanin - dzięki temu nawet najbardziej dopasowane spodnie czy koszulki zapewniają swobodę ruchu;
  • wybieramy przewiewne materiały - oddychająca bawełna, lekka wiskoza czy lyocell zapobiegają przegrzaniu.

 

Kurtki Volcano w jakości na dłużej

Jesteśmy dumni, że przez lata udało nam się zbudować markę, która kojarzona jest przede wszystkim z jakością. Nasi klienci doceniają szczególnie kurtki zimowe Volcano, ale i te przejściowe modele. Ponieważ stawiamy na najlepsze materiały i rozwiązania, nasze ubrania określane są jako "rzeczy w jakości na dłużej". Odzież Volcano nie jest "fast fashion", właściwie się nie starzeje. Tworzenie takich wysokojakościowych ubrań wpisuje się w ideę mody zrównoważonej - ubrania Volcano mogą trafić w drugie ręce, rozpoczynając drugie życie.

 

Szanuj, co kochasz

W branży modowej poruszamy się odpowiedzialnie i świadomie. Wiemy, że korzystamy ze skończonych dóbr, które daje nam natura. Dlatego do tworzenia ubrań marki Volcano stosujemy surowce wtórne (np. recyklowany poliester Repreve) i przyjazne naturze materiały - bawełna organiczna, lyocell, wiskoza. Ubrania ze starannie dobranych materiałów eko trafiają do linii Select. Stawiamy na trwałość i slow fashion.

 

SPRAWDŹ UBRANIA VOLCANO Z NOWEJ KOLEKCJI DLA NIEJ

SPRAWDŹ UBRANIA VOLCANO Z NOWEJ KOLEKCJI DLA NIEGO

SPRAWDŹ UBRANIA VOLCANO Z NOWEJ KOLEKCJI DLA DZIEWCZYNKI

SPRAWDŹ UBRANIA VOLCANO Z NOWEJ KOLEKCJI DLA CHŁOPCA