MArchiwa miesięczne: Październik 2021

 1. Do jakich kolorów pasuje szary? Jesienne stylizacje

  Do jakich kolorów pasuje szary? Jesienne stylizacje

  Odcienie szarości bez wątpienia stanowią świetną podstawę przeróżnych stylizacji. Zastanawiasz się, jaki kolor pasuje do szarego i jak stworzyć idealny zestaw na jesień i zimę? Zobacz kilka naszych propozycji i poznaj szare ubrania Volcano!

  Czytaj więcej »
 2. Black Friday 2021 - kiedy? Przygotuj się na święto wyprzedaży

  kiedy przypada Black Friday 2021?

  To dzień, na który czeka wielu miłośników zakupów. To po prostu święto wyprzedaży! Masa sklepów przygotowuje wtedy atrakcyjne promocje, rabaty. Zastanawiasz się, kiedy jest Black Friday 2021r? Odpowiadamy!

  Czytaj więcej »
 3. Kurtki Volcano - dlaczego warto?

  Kurtki Volcano - dlaczego warto?

  Jeśli jesteś fanem marki Volcano nie od dziś, to nie będzie to dla Ciebie nowość. Jednak, jeśli dopiero zawitałeś na naszą stronę, bo usłyszałeś od znajomych, że warto mieć w swojej szafie kurtkę Volcano, to chcemy stanowczo to potwierdzić. Tak, skromnie mówiąc - kurtki to nasza specjalność. Przez ponad 30 lat w branży modowej udało nam się wypracować jakość i wygodę w jednym. Nasze kolekcje wpisują się w hasło #Allconditionscomfort i takie właśnie są również kurtki Volcano - idealne na każdą pogodę, na każde warunki, na każdą sytuację!

  Czytaj więcej »
 4. Volcano dzieciom - charytatywny pokaz mody z udziałem gwiazd

  Volcano dzieciom - charytatywny pokaz mody z udziałem gwiazd

  Gdy tylko zaproponowano nam udział w charytatywnym pokazie dla dzieci, od razu podchwyciliśmy temat! Chodziło o super zabawę, ale też przekazanie wyprawki na jesień i zimę dzieciakom, podopiecznym Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Pruszkowie! W całym przedsięwzięciu brała udział masa gwiazd. W pokazie mody uczestniczyła Monika Richardson, Magdalena Narożna, Anna Powierza, Anna Głogowska, Małgorzata Tomaszewska, Julia Wróblewska, Aleksandra Kostka, Marianna Schreiber, Karolina Motylewska, Jarosław Kret, Karol Strasburger oraz Tomasz Kollarik.

  Czytaj więcej »
 5. Męska kolekcja na jesień i zimę od Volcano na wyprawie na Eiger

  męska kolekcja jesienno-zimowa

  Projektujemy ubrania Volcano już od 30 lat. Przez ten czas wykrystalizowało się w nas przeświadczenie, że chcemy robić ubrania dla ludzi, którzy cenią sobie przede wszystkim wygodę, jednak nie chcą rezygnować z mody. Dlatego naszą dewizą jest hasło #Allconditionscomfort. Zobaczcie, jak ta idea odzwierciedla się w kolekcji męskiej na jesień i zimę 2021/2022! Nasze ubrania po raz kolejny przetestowała grupa podróżników, zabierając je na prawdziwie "męską" wyprawę, na jeden ze szczytów alpejskich- Eiger. W chłodzie i trudnych warunkach ubrania Volcano sprawdziły się znakomicie!

  Czytaj więcej »