MArchiwa miesięczne: Lipiec 2021

 1. Linia Marina - kolekcja wiosna/lato 2021

  Linia Marina - kolekcja wiosna/lato 2021

  Ubrania wprost idealne na wakacje nad morzem! Sprawdź kolekcję wiosna/lato 2021 od Volcano i zainspiruj się linią Marina!

  Czytaj więcej »
 2. Letni komfort - ubrania Volcano

  Letni komfort - ubrania Volcano

  Bo latem, podczas urlopu liczy się przede wszystkim wygoda! Sprawdź komfortowe ubrania od Volcano!

  Czytaj więcej »
 3. Ubrania dla taty i syna

  Ubrania dla taty i syna

  Tata to idol, Tata do wzór do naśladowania! Także, jeśli chodzi o stylizacje. Takie same ubrania dla taty i syna to nie tylko wspaniały prezent, ale też pretekst do wspaniałej rodzinnej sesji! Sprawdźcie kolekcję dla taty i syna - od Volcano!

  Czytaj więcej »
 4. Linia Basic dla Niego

  Linia Basic dla Niego

  Ponadczasowe, uniwersalne, zawsze na czasie - takie są właśnie ubrania basic! Ponieważ uwielbiamy modę na dłużej, stawiamy w Volcano właśnie na takie ponadczasowe wzory i fasony. Poznaj linię basic dla Niego od Volcano i sprawdź propozycje na lato!

   

  Czytaj więcej »
 5. Moda dziecięca Volcano - sprawdź odsłonę jesień/zima 2021/2022

  Moda dziecięca Volcano - sprawdź odsłonę jesień/zima 2021/2022

  Tak - wiemy - dzieci są wymagającymi klientami. Jednak, mając prawie 30-letnie doświadczenie w modzie damskiej i męskiej, możemy nieskromnie powiedzieć, że jesteśmy przygotowani do tworzenia mody dla dzieci. Jest nam niezmiernie miło przedstawić Ci pierwszą w historii marki Volcano kolekcję dziecięcą! Hasłem inspirującym naszych projektantów do jej tworzenia jest #Keephavingfun, które nie powstałoby bez swoich korzeni - idei #Allconditionscomfort. Bo przecież zabawa i komfort to coś, co w życiu dziecka gra ogromną rolę! W kolekcji Volcano już teraz znajdziesz wyjątkowe ubranka dla chłopców w wieku 7-14 lat. W kolekcji jesień/zima 2021/2022 do odzieży chłopięcej dołącyły również ubranka dla dziewczynek! Odzież dostępna jest w rozmiarach od 122 do 164 cm. Sprawdź, czym wyróżnia się moda dziecięca Volcano!

  Czytaj więcej »
 6. Linia ubrań Select ‑ naturalne materiały na ubrania

  Naturalne materiały na ubrania

  Jako marka odzieżowa działamy świadomie. Wiemy, że ekologiczne starania musimy zacząć od siebie, ponieważ korzystamy ze skończonych zasobów natury oraz jej dóbr. Chcemy, aby przyszłe pokolenia również mogły z nich korzystać, dlatego szyjemy odpowiedzialnie. Starannie dobieramy materiały tak, aby do naszej ekologicznej linii Select trafiły te przyjazne nie tylko dla skóry, ale i natury. Stawiamy na trwałość, a nasze ubrania Select wpisują się w trend slow fashion. Jakie naturalne materiały na ubrania wybieramy? Jak produkowane są tkaniny ekologiczne? Odpowiedzi znajdziesz poniżej!

  Czytaj więcej »
 7. Jeansy z recyklowanego poliestru - jak powstają i czym się wyróżniają?

  Jeansy z recyklowanego poliestru - jak powstają i czym się wyróżniają?

  Recykling to jeden ze skuteczniejszych sposobów na oszczędzanie zasobów środowiska. Czy wiesz, że poliester jest surowcem, który może być przetwarzany aż ośmiokrotnie?! Fakt wytworzenia materiału na ubrania z plastikowej butelki wydaje się być dość abstrakcyjny, ale nowoczesne formy produkcji pozwalają na tego typu działania. Jak z opakowania PET zrobić jeansy? Dlaczego to jest ekologiczne? Jakie są zalety jeansów z dodatkiem poliestru? Odpowiedzi szukaj w poniższym artykule! :)

  Czytaj więcej »
 8. Jeansy damskie i męskie od Patrol Jeans

  Jeansy damskie i męskie od Patrol Jeans

  Klasyka, ponadczasowe wzory, wygodne fasony i trwałość na lata - tak w skrócie można opisać jeansy damskie i męskie marki Patrol Jeans, która istnieje w portfolio VCO S.A., obok marki Volcano, już prawie 30 lat. Zobacz, dlaczego potrzebujesz spodni Patrol Jeans. Dowiedz się, z czego szyjemy nasze jeansy i na jakie fasony stawiamy.

  Czytaj więcej »
 9. Pielęgnacja odzieży. Jak prać by ubrania zachowały swoją jakość i było to ekologiczne?

  Ekologiczne pranie - jak prać by było zdrowo

  Jako marka poszukująca rozwiązań przyjaznych planecie, stawiamy przede wszystkim na trwałość. Chcemy, by ubrania Volcano były zakupem na lata. Wysoka jakość jest eko, bo nie zachęca do częstych zakupów. Jednak, co zrobić, by ubrania nie wpływały negatywnie na środowisko, gdy już opuszczą magazyn? Jak o nie dbać, prać, pielęgnować, by nie szkodzić środowisku? Zapraszamy do naszego krótkiego przewodnika zatytułowanego "Pielęgnacja odzieży, z uwzględnieniem aspektu ekologicznego". Przedstawiamy tu kilka ważnych zasad prania i pielęgnacji odzieży, w tym tych ekologicznych. Ich przestrzeganie pomoże zachować jakość ubrań na dłużej oraz zredukować ilość wody i energii potrzebnej do prania, czyszczenia i suszenia ubrań.

  Czytaj więcej »
 10. Marka Volcano - moda casual w duchu #allconditionscomfort

  Marka Volcano - moda casual w duchu #allconditionscomfort

  Trzy dekady temu w umysłach otwartych ludzi narodziła się idea stworzenia marki odzieżowej, podążającej za marzeniami, twórczymi impulsami. Myśl szybko przerodziła się w działanie... I tak teraz, po wielu latach zbierania doświadczenia w branży modowej, możemy z dumą przedstawiać Wam kolekcje ubrań w stylu casual. Z marką Volcano kierujemy się do osób, ceniących niezaprzeczalną jakość, ale i swobodę oraz komfort bycia sobą. 

  Czytaj więcej »
Strona