Regulamin promocji "Akcesoria zimowe za 1 zł"

1. Organizatorem promocji jest firma VCO S.A., Szosa Gdańska 22, 86-031 Osielsko, właściciel sklepu internetowego Volcano.

2. Uczestnikiem promocji może być każda osoba, która dokonuje zakupów na stronie www.volcano.pl.

3. W promocji bierze udział asortyment wyłącznie z kategorii AKCESORIA ZIMOWE.

4. Aby rabat naliczył się uczestnik promocji musi nabyć produkty z wybranej kategorii KURTKI I PŁASZCZE, dokładnie określonej w pkt. 6.

5. W ramach promocji Organizator udziela Uczestnikowi dodatkowego rabatu poprzez obniżenie ceny do 1 zł na produkty dostępne w kategorii AKCESORIA ZIMOWE. Rabat obowiązuje wg zasady jedna kurtka lub płaszcz = jedna czapka lub komin.

6. Przyznawanie i naliczanie rabatu:

  • Dodatkowy rabat przyznawany jest automatycznie przy składaniu zamówienia. 
  • Aby rabat został naliczony, użytkownik zobowiązany jest zakupić kurtkę lub płaszcz z kategorii "Kurtki i płaszcze przejściowe dla kobiet", "Kurtki i płaszcze dla kobiet", "Kurtki przejściowe dla mężczyzn", "Kurtki dla mężczyzn", "Kurtki i płaszcze dla dziewczynki", "Kurtki dla chłopca". 
  • Rabat nie naliczy się, jeżeli w koszyku nie znajdzie się produkt z kategorii wymienionych powyżej.
  • Organizator nie zezwala na dodawanie więcej niż jednej sztuki produktów z kategorii AKCESORIA ZIMOWE do jednej kurtki lub płaszcza.
  • W przypadku chęci dokonania zwrotu – Organizator zwóci uczestnikowi równowartość kwoty, za zakupione akcesoria zimowe, która widnieje na paragonie. Poza tym obowiązują standardowe zasady, określone w regulaminie sklepu. 
  • Udział w akcji promocyjnej "Akcesoria zimowe za 1 zł" wyklucza możliwość skorzystania z innych kodów obniżających wartość zamówienia.  

7. Promocja obowiązuje od 05.01.2023 od godziny 12.30 do 24.01.2023r. do godziny 7.30, jednocześnie Volcano zastrzega sobie prawo jego zawieszenia, zakończenia lub przedłużenia w każdym czasie bez podania przyczyny.

8. Udział Uczestnika w promocji oznacza jego akceptację zasad Promocji zawartych w niniejszym Regulaminie.

9. Uczestnik Promocji ma prawo wnieść reklamację w zakresie niezgodności Promocji z niniejszym Regulaminem. W ww. zakresie Uczestnika obowiązują ogólne zasady reklamacji sklepu Volcano.